Гвардійці 3 бригади оперативного призначення посіли 1 місце у турнірі на Кубок Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» з міні-футболу пам'яті заслуженого майстра спорту Володимира Фоміна.

У змаганнях взяли участь 10 команд з різних силових відомств міста Харкова. Фіналістами турніру стали, діючий на той момент володар трофея, команда Харкіського національного університету внутрішніх справ і військова частина 3017 Національної Гвардії України. Основний час гри завершився в нічию, але як і завжди команда 3 оперативної бригади впевнено йшла до перемоги, тож виборола 1 місце за пенальті з рахунком 3:2.

«Я пишаюся своєю командою, бути першими серед силових відомств Харкова – це вагомий результат. Наша команда наполегливо тренувалася увесь цей час, боротьба була запеклою, але перше місце все одно за нами», – поділився гравець команди військової частини 3017 прапорщик Валерій Замятін.

За загальним результатом місяця в фіналі розподілилися таким чином: I місце - команда військової частини 3017 НГУ, на II місці університет внутрішніх справ, III почесне місце посіла команда університету цивільного захисту.

«Впродовж турніру наші гравці показали високий та майстерний рівень гри. Кубок переможця – беззаперечно високий результат для наших військовослужбовців, але запевняємо, що це не остання наша спортивна перемога. Єдиний командний дух та прагнення бути першими - головні наші помічники», – підсумував начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3017 майор Олег Горбенко.

Нагадаємо, що протягом травня місяця проходив відбірковий турнір у чемпіонаті на першість ФСТ «Динамо» за програмою комплексних змагань «Спартакіади 2019», де команда 3 оперативної бригади також посіла 1 місце, що автоматично дало право взяти участь у турнірі на Кубок Фоміна.