«Золото» змагань, які з 22 травня по 2 червня відбулися в Румунії, завоювали харківські боксери Данило Дрижак (вагова категорія - до 46 кг) і Матвій Ражби (вагова категорія - 80 кг), повідомляє ХОДА.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, на шляху до чемпіонського титулу Дрижак переміг суперників з Азербайджану, Хорватії, Росії та Румунії.

Ражби також переможно провів чотири поєдинки. З рахунком 5: 0 він виграв у боксерів з Польщі, Білорусі та Чехії, а в фіналі 4: 1 - у росіянина Микити Лебедєва.

Срібним призером у вазі до 57 кг став В'ячеслав Брігаденко. Він стартував з перемоги 5: 0 над суперником з Ізраїлю, потім 3: 2 виграв у боксера з Румунії і за одноголосним рішенням суддів - у спортсмена з Молдови, але в фіналі поступився 0: 5 росіянину Івану Кобзєву.

Микита Горбатенко став бронзовим призером у вазі до 70 кг. На шляху до медалі він переміг суперників з Азербайджану, Німеччини та Англії, але в півфіналі поступився 0: 5 росіянину Михайлу Усова, який в підсумку завоював срібну медаль.

Ще одну бронзову нагороду харківські боксери завоювали в змаганнях серед дівчат. У півфінальному поєдинку вагової категорії понад 80 кг Софія Богданова поступилася майбутній чемпіонці - російській спортсменці Катерині Родіонової.

Всього на цьому чемпіонаті Європи збірна України завоювала 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород і посіла третє місце в медальному заліку, пропустивши вперед лише збірні Росії та Болгарії.