23 травня у Харкові, на базі спортивного комплексу «Кондиціонер» пройшла Спартакіада на першість серед військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України з міні-футболу.

60 спортсменів Нацгвардії зі Східної України прибули на змагання задля того, щоб показати свою підготовку та здобути перемогу. До участі у Спартакіаді кандидати проходили відбір на змаганнях серед підрозділів у своїх військових частинах. У запеклих футбольних баталіях зустрілися шість команд з Харкова, Маріуполя, Сум, Охтирки та Слов’янська.

Змагання розпочалися з мандатної комісії та перевірки військовослужбовців. Суддівська колегія провела жеребкування, згідно якого команди розподілили на 2 групи, тож змагання проводилися за круговою системою і спортсмени мали змогу випробувати на міць всіх своїх суперників.

Відкрили змагання команди військової частини 3005 міста Харкова та військової частини 2276, що дислокується у місті Охтирка Сумської області. Команди у кількості по 6 чоловік розпочали запеклу боротьбу та показали свою високу спортивну майстерність.

«Турнір дуже насичений, він проводиться щороку, з'їжджаються всі футбольні команди Східного ОТО. Суперники гідні, тому гра була складна. На мою думку, наша команда показала найвищий рівень, у нас є все для перемоги, а саме злагоджений колектив і правильна організація», – поділився гравець команди військової частини 3017 старший сержант Денис Продан.

Команда військової частини 3017 була налаштована на беззаперечну перемогу, тому у  фіналі зустрілася з спортсменами військової частини 3005 і з розгромним рахунком «11:2» за підсумками забитих голів, вже втретє виборола почесне I місце на таких змаганнях.

«Змагання пройшли на високому рівні та без травматизму, команди готувалися і це ми побачили по їхньої грі і прагненню зайняти призові місця. Спортивна підготовка військовослужбовців якісна, дякую спортсменам за чесну гру», – зазначив т.в.о. начальника фізичної підготовки і спорту Східного ТУ майор Віталій Троцький.

Тож за загальним результатом місця у фіналі розподілилися таким чином: I місце – команда 3 оперативної бригади, на II місці спортсмени військової частини 3005, III почесне місце посіла команда Маріупольського полку.

Команди переможців були нагороджені кубками, медалями та дипломами. Кращі гравці будуть обрані до складу збірної команди Східного оперативно-територіального об’єднання для участі у чемпіонаті Національної гвардії України.