У Палаці спорту «Ювілейний» юнаки та юніори змагалися за першість зі спортивного та бойового самбо.

Молодіжний чемпіонат України з самбо проходив протягом трьох днів на килимах харківського Палацу спорту.

Всього в турнірі брали участь майже шістсот спортсменів з 22 регіонів країни - повідомляє департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради.

Харків'яни завоювали 38 нагород: 12 золотих, 9 срібних та 17 бронзових медалей.

У спортивному самбо харків'яни взяли по 6 золотих і срібних медалей, плюс 9 бронзових. Чемпіони цієї національної першості згодом представлятимуть Україну на європейському чемпіонаті.

Один з головних харківських претендентів на перемогу Роман Труш не брав участі, через перелом руки, отриманий на тренуванні.

Золотими призерами від Харківської області стали: юнаки та дівчата - Ангеліна Калениченко (65 кг), Максим Бабич (53), Назар Вісков (58), Максим Поміркований (64), Кирило Солоха (71); юніори - Максим Казначеєв (53).

У бойовому самбо до борцівської техніки додається ударна. Можна бити руками, ногами і головою. Тут харків'яни завоювали 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей.

Серед юнаків першими стали - Данило Філатов (53), Василь Сидор (71) і Гордій Петін (79), серед юніорів - Данило Гомела (71).

У командному заліку обох вікових категорій першою стала команда Харківської області.