На 26 Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів пам'яті Євгена Трухіна в Запоріжжі харківські спортсмени завоювали сім медалей.

У турнірі брали участь найсильніші юніори 2001-2002 років народження з України, в тому числі з Криму, і Польщі.

У ваговій категорії до 130 кг майстер спорту Михайло Вишнивецкий з Харкова переміг польського суперника і посів перше місце.

У ваговій категорії до 82 кг харків'янин Ілля Борисов завоював перше місце. У цій же ваговій категорії харківський спортсмен Емін Ісаєв отримав «бронзу».

У ваговій категорії до 67 кг харків'янин Микита Ухатюк посів перше місце з результатом 12 балів. У цій же категорії бронзовим призером став харківський борець Марад Заідзе, який заробив 24 бали.

У ваговій категорії до 63 кг харківський спортсмен Данило Хохлачев завоював «золото», перемігши харків'янина Микиту Хохлачова.

У ваговій категорії до 77 кг харків'янин Руслан Абдієв завоював «бронзу».