Чемпіонати України з лижних гонок серед чоловіків і жінок, а також серед юніорів відбулися в селищі Яворів Львівської області, в активі харків'ян - 4 медалі.

На чемпіонаті серед дорослих харківські спортсмени завоювали дві бронзові нагороди – повідомляє департамент у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської міськради.

На дистанції 30 км. класичним стилем серед чоловіків третє місце посів Назар Стефурак. На фініші він поступився Олегу Йолтухівському з Вінниці та переможцю Олексію Красовському з Сум.

Також бронзовим призером в естафеті 4х5 км стала жіноча команда Харкова: Анастасія Макаріна, Катерина Боцман, Людмила Ляшенко та Оксана Коваленко. Харків'янки поступилися командам з Сумської області.

На юніорському чемпіонаті України з лижних гонок збірна Харкова отримала дві бронзові медалі. У класиці на 20 км призером став Олексій Жуваго. Крім того, Олексій разом з Анатолієм Мелашичем, Єгором Гладуном і Олексієм Томашевским фінішували третіми в естафеті 4х10 км.