Чатування «Скіфів» не припиняється - ворог щоночі та щодня насилає на мирний Харків дрони, бомби й ракети, проте Слобожанські гвардійці тримають рубежі у своїй зоні відповідальності.

Про це повідомляє 5 Слобожанська бригада «Скіф» НГУ.

Харківці вже втомилися від постійних повітряних тривог, але для тих, хто тримає наше небо, то вже звична буденність. За спинами екіпажів мобільних вогневих груп гвардійців 5 Слобожанської броигади «Скіф» НГУ всі ми – харків”яни. І тому бойова робота гвардійців триває.

Сьогодні вашій увазі лише один епізод бойової роботи по знищенню російських шахедів.