З 26 квітня по 2 травня в австралійському місті Дарвін пройшли престижні змагання з тайського боксу муайтай «Arafura Games». Українці завоювали чотири медалі.

Делегація України на Arafura Games була вкрай нечисленна. Основна причина - дорожнеча перельотів - повідомляє Українська Національна федерація таїландського боксу муайтай.

До складу української делегації увійшли головний тренер Павло Євтушенко, другий тренер Едуард Левандовський і бійці: Вікторія Іванець (57 кг), Владислав Микитась (57 кг), Ігор Любченко (63,5 кг), Олег Приймачов (91 кг).

Владислав Микитась в фінальному поєдинку здолав доброго казахського бійця Алмаза Сарсембекова.

Ігор Любеченко закінчив всі свої бої, і фінальний в тому числі, достроково. Без коментарів.

Олег Приймачов в фіналі переміг одноголосним рішенням суддів у всіх раундах.

Всі троє отримали золоті медалі і ліцензії на Всесвітні ігри в Бірмінгемі.

Трохи не вистачило сил і досвіду Вікторії Іванець. Вона поступилася в півфіналі француженці Анаель Ангервіль. Вікторія посіла третє місце і завоювала бронзову медаль.

Arafura Games є ліцензійним (відбірковим) турніром для участі у в Всесвітніх іграх в Бірмінгемі 2021 року.