Студенти ХНУРЕ не тільки дуже розумні, але й спортивні, а тому у сфері спорту результатів за цей рік також досить багато.

9 лютого на базі школи Бойко «Сокольники» відбувся відкритий мікстовий турнір з бадмінтону, де перше місце в категорії В виборов студент ХНУРЕ Костянтин Гаврющенко – повідомляє прес-служба ХНУРЕ.

22 лютого на базі Палацу студентів Харківського політехнічного інституту відбувся чемпіонат Харківської області з армспорту. Студенти ХНУРЕ увійшли до складу збірної команди Харківської області.

Олексій Іщенко став срібним призером з тхеквондо на ХV літній Універсіади України, яка відбулась у місті Івано-Франківськ 6 березня 2020 року.

Студент ХНУРЕ Влас Зубенко переміг на обласних змаганнях з аеробіки.

Збірна команда м. Харкова, до складу якої входять співробітниці Харківського національного університету радіоелектроніки Тамара Горшанкова та Світлана Стьопіна виборола перемогу на чемпіонаті області з черлідингу у категорії 25+.

Студент ХНУРЕ став абсолютним чемпіоном України з армспорту.

Спортсменки університету отримали перемогу на чемпіонаті України з годзю-рю карате.

І це далеко не всі заслуги наших спортсменів, адже в усіх галузях рік видався насправді продуктивним для ХНУРЕ.