З 24 по 26 грудня на базі харківської СДЮСШОР «Комунар» пройшов відкритий міський новорічний турнір зі стрільби з лука.

У змаганнях взяли участь 112 спортсменів в 7 групах.

Турнір проводився з дотриманням санітарних і протиепідемічних заходів - повідомляє прес-служба Харківської міськради.

В особистих змаганнях у групі майстрів спорту (ЗМС, МСМК, МСУ) переможцем став вихованець СДЮСШОР «Комунар», майстер спорту України Володимир Каменський. Він переміг олімпійців - заслуженого майстра спорту України Віктора Рубана, який посів 2 місце, і заслуженого майстра спорту України Катерину Дубровіну (3 місце).

Серед кандидатів в майстри спорту всі призові місця зайняли вихованці СДЮСШОР «Комунар»: 1 місце - Денис Царегородцев, 2 місце - Іван Шестаченко, 3 місце - Софія Постелняк.

Серед спортсменів I розряду призові місця між собою також поділили вихованці СДЮСШОР «Комунар»: 1 місце - Христина Косяченко, 2 місце - Ірина Ярмак, 3 місце - Ренат Зарубін.

У групі II і III розрядів «золото» і «срібло» здобули спортсмени СДЮСШОР «Комунар» Анна Шетоха і Микола Мигурский, бронзовим призером став вихованець ХДВУФК №1 Микита Єфімов.

Серед спортсменів категорії блочного лука золоту нагороду отримав Олександр Соколов, срібну - Микита Мильченко, бронзову - Дмитро Шуть.

У категорії юнацьких розрядів переможцями стали вихованці СДЮСШОР «Комунар»: 1 місце виборола Єлизавета Лисенко, 2 місце - В'ячеслав Бєльський, 3 місце - вихованець ХДВУФК №1 Олександр Колесник.

Нагородження учасників змагань проводилося за підтримки титулованих спортсменів, членів відділення Національного олімпійського комітету в Харківській області, випускників СДЮСШОР «Комунар», олімпійського чемпіона Віктора Рубана та срібного призера Олімпійських ігор Катерини Дубровиної. Переможці та учасники змагань отримали дипломи, медалі та пам'ятні призи.