Достойно витримавши змагання з вісьмома командами, футбольна команда Харківської митниці «Митник» виборола перше місце на турнірі  «Харків-місто нескорених».

Про це повідомляє прес-служба Харківської митниці.

Футбольна команда Харківської митниці «Митник» змагалася ще з вісьмома командами за нагороди в 6-й лізі турніру. Турнір проходив в два етапи: на першому етапі всі команди грали по черзі кожна з кожною. А на другому - вже класична схема ігор плей-офф на виліт з урахуванням місц, які команди посіли на першому етапі.

На першому етапі наші хлопці здобули 5 перемог, двічі зіграли внічию та лише одного разу зазнали поразки. Такі результати дозволи зайняти команді трете місце і грати в чвертьфінальній стадії плей-офф з шостою командою «Himars». Доречі, «Himars» і був тією єдиною командою, яка завдала поразки «Митнику» на груповому етапі.

Чвертьфінальна гра також видалася для «Митника» дуже напруженою. Митники першими пропустили гол. Але врешті решт довели гру до загальної перемоги 3:2.

В півфіналі на «Митник» чекала гра з командою ПК ВЧД-5 - своєрідною несподіванкою цього турніру. І ця гра стала одною з прикрас всього турніру. Після першого тайму «Митник» неочікувано програвав 1:4. Здавалося б можна вже розпрощатися із мріями про фінал. Але ж наші хлопці проявили справжній бійцівський характер та жагу до перемоги. В другому таймі «Митник» невпинно атакував ворота суперника та вирвав перемогу з рахунком 5:4.

Фінал. Команда суперника - «Укренергочермет». Але «Митник» набрав такий хід в цьому турнірі, що спинити його вже було неможливо. З перших та до останніх хвилин наші хлопці володіли ініціативою, повністю тримали хід гри під власним контролем. Як результат - впевнена перемога 6:2. І кубок чемпіонів 6-й ліги в руках капітана «Митника».

Також кращім гравцем турніру в 6-й лізі визнано гравця «Митника» Данііла Овчаренка.

Турніру «Харків - місто нескорених» на сьогодні - найбільш представницький турнір з міні футболу у прифронтовому Харкові як за кількістю, так і за силою команд.