Військовослужбовці 5 Слобожанської бригади солдат Єгор Лєонов та солдат Максим Бєлєвцов посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі кубку України зі спортивного та бойового самбо, присвяченого 30-й річниці Незалежності.

Змагання проходили з 29 по 31 серпня у місті Кароліно-Бугаз Одеської області. Гвардійці виступали у складі команди Харківської області.

Солдат Максим Бєлєвцов на цих змаганнях здобув «золото» у ваговій категорії до 58 кілограмів зі спортивного самбо. Окрім цього, хлопець є учасником бойових дій на Сході держави і вже 4 роки проходить службу у 5 Слобожанській бригаді.  Це не перша перемога на рахунку гвардійця, адже він багаторазовий призер українських та міжнародних змагань.

«Дисципліна – це один з перших факторів, які призводять до перемог. Спорт виховує цілеспрямованість, уміння переборювати складні ситуації та не опускати рук», - зазначає Максим Бєлєвцов.

Солдат Єгор Лєонов виборов 3 місце зі спортивного самбо у ваговій категорії до 98 кілограмів. Хлопцю наразі двадцять років, і він не уявляє своє життя без спорту, тому що вже понад 15 років постійно тренується.

«Я почав займатися самбо, бо мій батько також був спортсменом. Поєдную тренування зі службою у Нацгвардії та намагаюся бути успішним спортсменом», - розповідає Єгор Лєонов.