У Броварах Київської області відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, на якому спортсмени Харківщини завоювали шість нагород, повідомляють в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА.

Участь у змаганнях взяли 360 борців 2002-2003 років народження з України, Білорусі, Молдови, Польщі, Азербайджану, Румунії, Італії, Німеччини та Угорщини

За підсумками турніру харківські спортсмени здобули 1 золоту, 4 срібні та 1 бронзову медалі.

У змаганнях серед дівчат в категорії до 73 кг перемогу здобула Ганна Фоміцька. У вирішальному двобої вона здолала  харків’янку Єлизавету Малай.

Також срібними призерами турніру стали: Станіслав Луценко (вагова категорія - до 42 кг), Володимир Качанов (вагова категорія - до 80 кг) та Дарина Медвецька (вагова категорія - до 53 кг).

Бронзову медаль здобув Руслан Грінік (вагова категорія - до 51 кг).