31 жовтня у матчі 14-го туру Української хокейної ліги "Рулав Одд" вдома приймав «Краматорськ».

Про це повідомляє департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради.

Вирішальною стала шайба у виконанні Гліба Лєтова.

У першому періоді рахунок відкрили «вікінги» – шайбу у ворота противника закинув Євген Абаджян. «Краматорськ» не змусив довго чекати на відповідь - Єгор Семенов потужним кидком атакував ворота Олега Петрова. Під завісу першого періоду харків'яни реалізували більшість – гол забив Микита Жигалов.

У другому періоді Микола Столяренко зрівняв рахунок на табло. У третій двадцятихвилинці командам не вдалося визначити переможця. Вирішальною стала шайба «Краматорська» в овертаймі у виконанні Гліба Лєтова. Матч завершився з рахунком 2:3.

«Рулав Одд» посідає шосте місце у регулярному чемпіонаті. «Краматорськ» розташувався на рядок вище – на п'ятій позиції.

У наступному турі харківська команда зустрінеться із «Дніпром» у Херсоні.