15 червня, в Польщі завершився чемпіонат світу з футболу U-20. У фіналі змагань зустрілися збірні України та Північної Кореї. На матчі індивідуальної нагородою був відзначений українець Андрій Лунін, повідомляє прес-служба Української асоціації футболу.

На 5-й хвилині азіати з пенальті відкрили рахунок, втім ще до перерви наші співвітчизники зрівняли рахунок, відзначився Владислав Супряга. На початку другої половини гри Супряга оформив дубль, а на 89-й хвилині матчу перевага партнерів подвоїв Георгій Цітаішвілі, який і встановив підсумковий рахунок в матчі - 3: 1.

У фінальному матчі українські ворота захищав уродженець Краснограда Андрій Лунін, який завдяки своїй впевненій грі був відзначений індивідуальної нагородою і визнаний кращим голкіпером чемпіонату світу.

Нагадуємо: Андрій Лунін провів на турнірі шість поєдинків з семи, пропустивши через поїздку в нашої національної команди тільки чвертьфінальну зустріч з Колумбією.