«Харківські Соколи» завдали дніпропетровському «Прометею» першої поразки в сезоні.

У Харкові у матчі проти «Харківських Соколів» чемпіон України та лідер нинішнього сезону «Прометей», виставивши резервний склад, уперше в чемпіонаті зазнав поразки.

Фаворитом вважалися господарі паркету, у складі яких були більш досвідчені баскетболісти. Майже дві десятихвилинки гравці «Прометея» на рівних протидіяли супернику. «Соколи» наприкінці другої чверті створили комфортний відрив у 10 очок – 49:39.

Надалі харків'яни контролювали гру і наприкінці третьої чверті збільшили свою перевагу до 18 очок – 76:58. Завершилося все перемогою «Соколів» із рахунком 98:73.

Харків'яни з 17 перемогами у 29 матчах йдуть п'ятими.

Суперліга. 16 лютого

«Харківські Соколи» – «Прометей» – 98:73 (26:23, 23:16, 27:19, 22:15)

«Харківські Соколи»: Шевченко 20+8 підбирань, Буренко 2, Зечевич 20+12 підбирань, Нємцу 19+5 підбирань, Глібов 5+5 передач - старт; Кузнєцов 5, Чугунов 3, Козлов 10, Нікітін 6, Тарасенко 8.

«Прометей»: Пирогов 11+7 підбирань, Бублик 5, Клімов 22+7 передач, Бринюк 16, Горковенко 9 + 5 підбирань - старт; Горковенко 0, Гладун 2, Орзул 8, Безіма 0, Мельник 0.

Про це повідомляє департамент у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської міськради.