Харків'янин Роман Свичкарь став срібним призером чемпіонату світу з фехтування, повідомляє ХОДА.

Чоловіча збірна команда України з фехтування на шпазі посіла друге місце на чемпіонаті світу, який проходить в Будапешті.

На шляху до медалі харків'янин Роман Свичкарь, киянин Ігор Рейзлин, Богдан Нікішин з Дніпра, а також Анатолій Герей з Закарпатської області перемогли суперників з Гонконгу з рахунком 45:40, потім - господарів чемпіонату - угорців (45:36), у чвертьфіналі - шпажистів з Італії (37:34), а в півфіналі впевнено розібралися зі збірною Китаю - 38:24. Зупинити переможну ходу української команди змогли тільки французи, які виграли фінал з рахунком 45:37 і стали чемпіонами світу. Українці посіли друге місце, а бронзовими призерами стали швейцарці, - розповіли в ХОДА.

Нагадаємо, в минулому році на чемпіонаті світу Свичкарь став бронзовим призером в індивідуальних змаганнях. На нинішньому чемпіонаті бронзову медаль в індивідуальній чоловічій шпазі отримав киянин Ігор Рейзлин.